Czy masz skończone 18 lat?

|

Biuro Kapka Wina

Ul.Widok 5

43-300 Bielsko-Biała

tel. +421 949 429 129

tel. +48 884 936 944

[email protected]

Rezerwacje / kontakt!
[email protected]

top

O
NAS

czyli „Człowiek i wino muszą mieć charakter”

Kapka Wina powstała z winiarskiej pasji Petra Kaspřáka – piłkarza ekstraklasy czeskich, polskich oraz słowackich klubów, winiarza, sommeliera i biznesmena – który w życiu kieruje się zasadą: „Człowiek i wino muszą mieć charakter”.

Opowiadając się za powrotem do naturalności i szacunkiem dla uczciwego winiarstwa, w dużej mierze przyczynił się do promocji czeskich winnic, wzbudzając zainteresowanie Klientów bardziej „szczerymi” winami, takimi jak regionalne i autorskie.

Jego absolutna miłość do lokalnego kolorytu Moraw zaowocowała również organizowaniem wyjazdów firmowych oraz indywidualnych do winnic i piwnic w Uherské Hradiště.

Od 2011 roku, tj. założenia pierwszego sklepu w słowackiej Nitrze, Petr Kaśpřak z powodzeniem stworzył stabilną sieć 47 punktów – w Polsce, w Czechach i na Słowacji. 

Obecnie posiada autorskie sklepy, placówki partnerskie, franczyzowe  oraz kooperuje z licznymi lokalami branży HoReCa.

We wszystkich, swoich punktach, obok sprzedaży klasycznych win butelkowanych, oferuje degustację wina na kieliszki lub karafki, co skutecznie pomaga mu osiągnąć sukces.

W końcu przyszedł czas podzielić się swoim doświadczeniem – Petr Kaśpřak powołuje do życia firmę franczyzową „Kapka Wina”, łączącą świat biznesu z winiarskim etosem, bo: „Człowiek i wino muszą mieć charakter”.

KONTAKT

Biuro Kapka Wina

Ul.Widok 5
43-300 Bielsko-Biała

tel: +421 949 429 129
e-mail: [email protected]

Zamówienia

tel.

Faktury

tel:

Logistyka

tel:

Formularz kontaktowy

    m